Erasmus+

„Vážené studentky a studenti!

Vyhlašujeme II. kolo výběrového řízení na studentské mobility v rámci programu ERASMUS + na akademický rok 2020/2021 (letní semestr).

V tabulce „BILATERÁLNÍ SMLOUVY FPF SU“ naleznete bližší informace o destinacích/institucích, kam můžete vyjet, a počtech studentů, které jsou pro jednotlivé instituce v rámci bilaterálních smluv plánovány.

Datum podání přihlášky do výběrového řízení na pobyty ERASMUS+ je stanoveno na neděli 11. 10. 2020Přihlášky, životopis v AJ nebo relevantním jazyce a výpis studijních výsledků (v případě potřeby zajistí Oddělení pro vědu a zahr. styky) zasílejte na e-mailovou adresu hana.komarkova@fpf.slu.cz. Nebo předávejte osobně v konzultačních hodinách.

Výběrové řízení proběhne  v pondělí 12. 10. 2020 od 11:30 hod v pracovně M303 ve druhém patře budovy SU na Masarykově třídě. V případě distanční výuky bude výběrové řízení realizováno online.

V případě zájmu a jakýchkoliv dotazů týkajících se studia v zahraničí kontaktujte ústavní koordinátorku Hanu Komárkovou na e-mailové adrese hana.komarkova@fpf.slu.cz.

Více zde.